• Неодамнешно
Кожа Камера Случај Торба Покрие За FujiFilm Fuji XA2 X-А2 18-55мм/16-50mm Леќа
zoom_in

Кожа Камера Случај Торба Покрие За FujiFilm Fuji XA2 X-А2 18-55мм/16-50mm Леќа

DEN 671.52

Количина на стоки
check Тековен


Кожа случај торба за Fujifilm FUJI XA2 X-А2 камера w/ 16-50 или 18-55мм Леќа
Опис
Погоден за FUJIFILM X-А2 Со 16-50мм 18-55мм Леќа.
Материјал : Синтетички Кожа
Совршен натпревар за вашата убава камера.
Лесно да се затвори и да се отвори вашиот случај.
Заштитете го вашиот камера против штети, прашина и гребнатини.
Мека внатрешниот слој за заштита на LCD екран од гребење и удари.
Заштитете го вашиот камера и инсталирате на вашиот tripod во исто време.
Доаѓа со рака.
Количина : 1 PCS
Пакетот вклучува
1 x СТП Кожа Случај
1 x Вратот рака
* САМО Додаток НЕ ги вклучуваат Камера

Тип:
Тешко Торба
Број На Модел На:
X-А2
Материјал:
кожа
Бренд Име:
VILTROX
Пакет:
No
Додатоци Тип:
Рамо Кеси

Најдобри понуди..