• Намалена цена
  • Неодамнешно
EMS трговија на големо gopro Вистински Flipside 500 aw FS500 AW рамената камера торба анти-кражба торба камера торба
zoom_in

EMS трговија на големо gopro Вистински Flipside 500 aw FS500 AW рамената камера торба анти-кражба торба камера

DEN 3812.00 6806.88

Количина на стоки
check Тековен


На Flipside 500 AW
Капацитет : 500 мм леќа може да се приспособат со професионални дигитални SLR камера и еден или два резервни трупот на авионот, 2 и 4 резервни леќа, полначи и кабли, филтри, блиц и 3 складирање картичка, tripod или самостојна, додатоци и лични предмети
Внатрешни димензии (камера interlayer) : 28 (ширина) x 18.5 (длабоки) × 48.0 cm (висок)
Внатрешна големина interlayer (објект) : 26 (ширина) x 6 (длабоки) x 38.5 cm (висок)
Надворешни димензии : 30 (ширина) x 32.5 (длабоки) (висок) 51 х
Тежина : 2.2 kg

Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Yes
Додатоци Тип:
Ранци
Број На Модел На:
Lowepro Flipside 500 AW
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..