• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок квалитет на 1:32 Легура Модели на Автомобили детски Играчки трговија на Големо Два Боја Метал Класичен Легура играчка автомобил се Повлече назад со вокалот фу?
zoom_in

Висок квалитет на 1:32 Легура Модели на Автомобили детски Играчки трговија на Големо Два Боја Метал Класичен

DEN 750.00 1071.36

Количина на стоки
check Тековен


Име : Бенц G65 AMG симулација спортски автомобил
Пропорција : 1 : 32
Материјал : Цинк легура + Електронска Компонента
Боја : Злато / Црвена
Големина : 15.5 x 5 x 6.5 см
Карактеристики : Капак,левата и десната врата,задна маска може да се отвори и затворен
Погоден за возраст : Децата над три години

Карактеристики:
Diecast
Предупредување:
Не се погодни за деца под 3-годишна возраст
Бренд Име:
YUKALA
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Број На Модел На:
3212G-1
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Материјал:
Цинк Легура
боја:
црна, сина, црвена бела
Карактеристики:
Образовни, Модел, Трепка, Музички, Се Повлече Назад

Најдобри понуди..