• Неодамнешно
10 парче симпатична малку Бел лебед Играчка Парови swanToys за бебе подароци домаќинство мебел статии
zoom_in

10 парче симпатична малку Бел лебед Играчка Парови swanToys за бебе подароци домаќинство мебел статии

DEN 153.12

Количина на стоки
check Тековен


големина : околу 2,5 cm
боја : како на сликата две стилови ,се меша испрати
Тоа е многу мала, но слатка , му благодарам на вас ќе ви се допадне !

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел
Предупредување:
не оган
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
314
Брод/Поморски Брод:
Други
Бренд Име:
AIBOULLY

Најдобри понуди..