• Неодамнешно
mb ѕвезда c3 дијагноза со за dell d630 лаптоп со софтвер 120gb hdd целосен сет подготвен да се користи 2 години гаранција
zoom_in

mb ѕвезда c3 дијагноза со за dell d630 лаптоп со софтвер 120gb hdd целосен сет подготвен да се користи 2 години

DEN 18480.00

Количина на стоки
check Тековен


Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days.
За царинската проблеми и Данок :
1. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL. OBD-2 СИСТЕМ
d630 лаптоп со 120gb hdd
21 јазик : Кинески, хрватски, чешки, дански, холандски, англиски, Заврши, француски, грчки, унгарски, италијански, Јапонски, корејски, полски, португалски, романски, руски, шпански, шведски, турски, и НАС, англиски
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС. ОРИГИНАЛНИОТ АНТИ-КРАЖБА
10. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување . преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот. KEVZESS ОДИ СИСТЕМ
12. (Имаме специјален начин за да испратите заедно оние налепници за да се избегне царинската проблеми)
2.значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и кажете ни што е она што е најдобро.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок. АВТО-БРЗИНА
3. 1x 14pin песна кабел
5. 1x RS232 кабел
7. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега. 1x МУЛТИПЛЕКСЕР
2.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа.
колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА и ТУРЦИЈА имаат строги увоз политика .

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
моќност:
5W
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
25inch
Напон:
12V
Објектот Тежина:
7.5kg
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Име На Модел:
MB ЅВЕЗДА C3
Хардвер Верзија:
најновите
Електронски:
Yes
Објектот Висина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
Лаптоп:
d630 втора рака
RAM меморија:
2g
HDD:
120GB
техничка поддршка:
teamviewer9

Најдобри понуди..