• Неодамнешно
професионален дијагностички лаптоп cf30 користи компјутер ram меморија 4g без hdd работи за mb ѕвезда c4 c5 за bmw icom
zoom_in

професионален дијагностички лаптоп cf30 користи компјутер ram меморија 4g без hdd работи за mb ѕвезда c4 c5

DEN 14640.00

Количина на стоки
check Тековен

aslo mb ѕвезда и за bmw icom софтвер може да се инсталира бесплатен, ако треба, ве молиме контактирајте со нас за тој Пакет, вклучувајќи : 1.
ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени .
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно. се надевам дека ќе може да се разбере. Ние секогаш ја прогласи подолу УСД$300 за да се спаси данок.
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days.
ако сте од Бразил ,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или во описот, ве молиме контактирајте со нас. 1pc cf30 лаптоп 4g користат без windows
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС. ви благодариме!
Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде малку discout,ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката, пакувањето, цената, извоз и даноци, Тоа не ги вклучува меѓународните увозни давачки. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност.
Цени за вашите позитивни повратни информации Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок.

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
моќност:
5w
Објектот Ширина:
23inch
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Тежина:
4kg
Име На Модел:
CF30
Објектот Должина:
23inch
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Напон:
12v
Објектот Висина:
23inch
Електронски:
Yes
Материјал Тип:
Железо
Тип На Објект:
Софтвер
Специјални Функции:
USB
Гаранција:
една година
HDD:
нема hdd
RAM меморија:
4G

Најдобри понуди..