• Неодамнешно
Најновите за bmw mb дијагноза алатка newe icom а2 б в mb ѕвезда c4 2in1 1TB HDD инсталиран d630 лаптоп sd поврзете c4 софтвер 2018.03
zoom_in

Најновите за bmw mb дијагноза алатка newe icom а2 б в mb ѕвезда c4 2in1 1TB HDD инсталиран d630 лаптоп sd поврзете

DEN 47760.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме не се отвори расправа, или остави лош повратни информации директно. Поддршка присутен програмер, ако имате сметка , исто така може да онлајн програмер. 1pc x 20pin Кабел
4.Ве молиме да не информирате.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .
2in1 mb ѕвезда со bmw icom
За mb ѕвезда мулти јазици, за bmw icom а2 ista стр во повеќе јазици, ista d само на англиски јазик и Германија
MB Ѕвезда SD Поврзете C4 Софтвер V2018. за mb ѕвезда c4 1.само нешто што треба да направите е да го внесете ја во лаптоп!!! . mb ѕвезда c4 и за bmw icom а2 софтвер со 1tb hdd инсталиран во d630 лаптоп 1.13 ISTA-СТР 3. 1pc x А2 Интерфејс
2.Секој производ е тестиран пред да го испратите до вашата makesure тоа што работат во добри услови!
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Најновата Верзија на Софтвер во 1 TB hdd. за bmw icom а2 1. 1pc x Б Повеќето
3. поврзете на автомобил со пописот или icom а2;
2.Робустен алуминиум случај ќе ви помогне да се избегне оштетување кога се користи во груби средини. 1pc x LAN Кабел
3. 1pc x OBD2 Кабел
6. Сите електричен систем Дијагностички; (не вклучуваат блиц код); 3.Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС.
Специјални Функции
Изменетите А2 за возила со OBD пристап добива значително помоќен процесор и повеќе капацитет на складирање. 1pc x Lan Кабел 2. 20 cm долг кабел, кој го олеснува поврзувањето на Б-M-W ICOM А2 и го прави чување во опфаќа моторот полесно.13 ISTA-СТР 3.
Превозот
1-2 Бизнис дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.Експерт Режим со NCS, E-SYS и така натаму .
Не поврзани 9000 дена останатите

Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL ,ве молиме додадете 35 forthe далечински такса.
Да се заштити повеќето конектор, B-M-W ICOM Б за возила со оптички повеќето пристап ќе биде опремен со меко покритие направени од гума, наместо на поранешниот пластична капа.

Специјални Функции:
WIFI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Тежина:
7kg
моќност:
5w
Објектот Должина:
43inch
Име На Модел:
2IN1
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
43inch
Објектот Ширина:
34inch
Хардвер Верзија:
најновите
Напон:
12v 24v
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Верзија На Софтвер:
2017.12
Електронски:
Yes
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
една година
верзија:
најновите
боја:
како се покаже
HDD:
1TB

Најдобри понуди..