• Намалена цена
  • Неодамнешно
Децата се Возат Чевли Круг Пети Слатка Патент Кожа Мартин Чизми Момчиња И Девојки Чипка Патент Воена зима чизми за деца
zoom_in

Децата се Возат Чевли Круг Пети Слатка Патент Кожа Мартин Чизми Момчиња И Девојки Чипка Патент Воена зима чизми

DEN 559.00 650.40

Количина на стоки
check Тековен


Децата се Возат Чевли Круг Пети Слатка Патент Кожа Мартин Чизми Момчиња И Девојки Чипка Патент Воена зима чизми за деца
Пол : Момчиња, Девојки
Боја : Портокалова, Виолетова, Црна
Материјал : СТП, Памук, Гума
Сезона : Зима
Внимание :
Кога ќе ги нарачате на деца чевли, треба да се избере според insole големина.
На НАС големина е само погодно за вас да се направи нарачка.
Удобно insole големина е на нога должина + 1cm.
На пример : Сте дете нога должина е 16.5 cm, а потоа ќе треба да се цел на insole големина и 17,5 см.

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3, 3.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Пол:
Унисекс
Пета Тип:
Станот со
Возраст Опсег:
16М,6M
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Обвивка Материјал:
Кадифен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Модел:
666Y

Најдобри понуди..