• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мраз Бои девојка Чевли Деца Повик за деца Чевли Девојка Принцеза Чевли Дупка Елса Ана Сини Кристал Чевли ПВЦ Солидна Деца JM10
zoom_in

Мраз Бои девојка Чевли Деца Повик за деца Чевли Девојка Принцеза Чевли Дупка Елса Ана Сини Кристал Чевли ПВЦ

DEN 309.00 475.20

Количина на стоки
check Тековен

394 инчен, Посакуваме happpy шопинг. Ве молиме acording на нашата големина на табелата да се избере соодветна големина.
Ако овие е било за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[24561] најдобри служи
Зачувам е префериран метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Alipay, Запад Унија , TT.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
30-45 работни дена
Бразил
45-90 работни дена
1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако ногата широчината е поширок од нормално,ве молиме изберете еден поголем големина. Ние обезбедуваме пад на превозот што може директно да испратите производи за справување со детални информации. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.5 cm големина грешка.
[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[8888] добредојдовте на нашата продавница
НИ ГОЛЕМИНА 8.
4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања. Ние ќе право било грешки и им даде на вашиот 100% добро одговори. сите мерење можеби различни, ве молиме овозможи 0-0.Ви благодариме !
4. мерка метри должина. pls контактирајте со нас, пред да се отвори на цел спор.
3)ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.
5) Пад на превозот. ние ви препорачуваме да изберете за додај 0.

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3.5, 8.5, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Пластични
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
ПВЦ
Затворање Тип:
Еластична бенд
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Пол:
Девојки
Бренд Име:
MiZi TerJoJo
Функција:
Дише

Најдобри понуди..