• Намалена цена
  • Неодамнешно
12m-12y Lotus leaf Ракави Лето Деца Плажа Фустани Памук Жолт Цвет Бебе Девојки Фустани Оглавник Детска Облека
zoom_in

12m-12y Lotus leaf Ракави Лето Деца Плажа Фустани Памук Жолт Цвет Бебе Девојки Фустани Оглавник Детска Облека

DEN 484.00 604.80

Количина на стоки
check Тековен


Бохемски Лето Девојки Фустан Без Ракави Деца Фустани За Девојки Партија Плажа Облечи На Бебето Цвет Девојки Фустани За Партијата И На Свадба
Бебе Момче Облека Бебе Момче Облека Новородено Бебе Облека, Бебе Облека Грб & Панталони Т-маица Облека Поставува Одговараат Одговараат За Деца
Боја : како на сликата деца се облекуваат Големина Должина Половината CM Инчен CM Инчен 12/18 МИЛИОНИ 42 16.5 50 19.7 2 T 47 18.5 52 20.5 3 T 52 20.5 54 21.3 4 T 57 22.4 56 22.0 5/6 60 23.6 57.5 22.6 6/7 63 24.8 59 23.2 7/8 66 26.0 60.5 23.8 8/9 69 27.2 62 24.4 9/10 72 28.3 63.5 25.0 10/12 75 29.5 65 25.6
12m-12y Lotus leaf Ракави Лето Деца Плажа Фустани Памук Жолт Цвет Бебе Девојки Фустани Оглавник Детска Облека

Дете НИ Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 12, 24M, 18 МИЛИОНИ, 4T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Материјал:
Лен
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
207
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Шема
Бренд Име:
CROAL ЧЕРИ
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
девојка се облекуваат:
Се облекуваат
девојка облека:
се облекуваат децата
крштевка фустан:
бебе се облекуваат
боја:
Кајсија

Најдобри понуди..