• Намалена цена
  • Неодамнешно
kseniya Деца Бебе Девојка Фустани Бонбони Боја на Пролетта И Летото Деца се Облекуваат Babydoll девојки Принцеза се Облекуваат Со Панделки Облека
zoom_in

kseniya Деца Бебе Девојка Фустани Бонбони Боја на Пролетта И Летото Деца се Облекуваат Babydoll девојки Принцеза

DEN 383.00 403.20

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[40786] Превозот Метод

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Шаблон Тип:
Животните
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Preppy Стил
Вграден Градник:
No
Јака:
Петар пан Јака
Број На Модел На:
2016122002
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Панделки
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Kseniya Деца

Најдобри понуди..