• Намалена цена
  • Неодамнешно
Девојки принцеза Голема bowknot девојка фустани свадбена церемонија бели девојки деца помлади дете фустан sequin мрежа партија девојка се облекуваат 0-9T
zoom_in

Девојки принцеза Голема bowknot девојка фустани свадбена церемонија бели девојки деца помлади дете фустан sequin

DEN 481.00 565.92

Количина на стоки
check Тековен

Голема bowknot девојка фустани за свадбена церемонија бели девојки деца помлади дете деверуша фустан sequin мрежа партија девојка фустан за роденден
Опис
Најновите Модата Бебе Девојки Фустан !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина на Табела : Големина Фустан Должина Биста*2 Возраст 0-6 M 46 cm 23 см 0-6 Месеци 6-12 M 48 cm 24 см 12 Месеци 2 T 51 см 25 см 2 T 3 T 55 cm 27 см 3 T 4 T 60 cm 29 см 4 T 5 T 65 cm 31 cm 5 T 6 T 70 см 33 cm 6 T 7/8 T 75 см 35 см 7/8 T 9/10 T 80 см 37 cm 9/10 T
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Плаќање и Испорака

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 9, 6M, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
девојки фустан
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
О Деколте

Најдобри понуди..