• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок квалитет Девојка sequins Везени чипка се Облекуваат Децата Партија Принцеза се Облекуваат Облека Формални Настани Церемонии Фустани За Девојка
zoom_in

Висок квалитет Девојка sequins Везени чипка се Облекуваат Децата Партија Принцеза се Облекуваат Облека Формални

DEN 465.00 637.44

Количина на стоки
check Тековен


Производи со Висок квалитет Девојка sequins Везени чипка се Облекуваат Децата Партија Принцеза се Облекуваат Облека Формални Настани Церемонии Фустани За Девојки Големини
100=3 T 110=4 T 120=5 T 130=6 T 140=7-8 T (3-8 Yrs)
(Можете да изберете големината она што го сакате) Материјал (65% Памук +35% Полиестер) Боја 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Мека индекс : Мека Умерена Haro Superhard Дебелина, индекс : Тенок Умерена Дебелина, се Згусне Еластична индекс : Нема еластична Умерена Микро игра Супер еластичен Верзија на индекс : Тесни Тенок Умерена Лабава
Големина на слика Должина на Градите Половината Рамо Возраст Висина 100 63 57 / / 3 Y 100 110 65 61 / / 4 Y 110 120 69 62 / / 5 Y 120 130 73 64 / / 6 Y 130 140 77 66 / / 7-8 Y 140 - - - - -
Топло прашува :
1. Ние се "cm" како на пресметување на единицата.
2. Според бебе е вистински висина, ве молиме изберете (податоци), како што се рамо ширина, градите обем;
3. Производот верзија за големината, затоа што децата се изгради разлика од земја до земја, ве молиме разумен избор кога шопинг;
4. Податоците се за повикување само, 2-3 cm за грешка при мерење спектар големина.

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
Се облекуваат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Лак
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Силуета:
обложени се облекуваат
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте

Најдобри понуди..