• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бебе Девојки Tankini Бикини Костим Врвот На Резервоарот Врвот Копчето Шарени Кратки Шорцеви Handband Бебе Девојка Летна Облека
zoom_in

Бебе Девојки Tankini Бикини Костим Врвот На Резервоарот Врвот Копчето Шарени Кратки Шорцеви Handband Бебе Девојка

DEN 252.00 314.88

Количина на стоки
check Тековен


Најновите Модата Бебе Деца, Момчиња И Девојки Облека Костим За Капење !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние&nb sp;recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Бикини Сет
Големина На Разговор :
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
бебе облека сет

Најдобри понуди..