• Неодамнешно
32 47 55 65 70 84inch tft lcd hd видео надзор следи HDMI lcd тв рекламирање display/player
zoom_in

32 47 55 65 70 84inch tft lcd hd видео надзор следи HDMI lcd тв рекламирање display/player

DEN 100800.00

Количина на стоки
check Тековен

1) аудио потсистем
Мрежен Интерфејс Картичка
10/100/1000 Mbits/sec Ethernet LAN поврзување
Wi Fi
Висок квалитет на Wi Fi модул вклучени (802.1) аудио потсистем
Мрежен Интерфејс Картичка
10/100/1000 Mbits/sec Ethernet LAN поврзување
Wi Fi
Висок квалитет на Wi Fi модул вклучени (802.1) аудио потсистем
Мрежен Интерфејс Картичка
10/100/1000 M Gigabit Ethernet Контролер
Wi Fi
Висок квалитет на Wi Fi модул вклучени (802.1) аудио потсистем
Мрежен Интерфејс Картичка
10/100/1000 Mbits/sec Ethernet LAN поврзување
Wi Fi
Висок квалитет на Wi Fi модул вклучени (802.1 Ghz, Dual-Core)
Чипсет
Intel H61 Чипсет
RAM меморија
4 GB НПД III 1333 RAM меморија (До 16 GB)
Графика
Интегрирани со ПРОЦЕСОРОТ
Аудио
HD 8-канал (7.
32 47 55 65 70 84inch tft lcd hd видео надзор следи HDMI lcd тв рекламирање display/player
DD525
ПРОЦЕСОРОТ
Intel Atom D525 Процесор (1.5 инчен 320 GB SATA HDD или SSD
Зборува
2 изгради-во високо квалитетен стерео звучници (3w или 5w)
О Д Г
DVD-RW (Опција)
Глувчето/Тастатура
Bluetooth одговараат (Изборен)
Пре-Инсталиран оперативен СИСТЕМ
Windows XP/VISTA/7 или Linux
ТВ Тјунер
Факултативна
i7 Решение
ПРОЦЕСОРОТ
Intel i7 2600 (3.8 GHz, Dual-Core)
Чипсет
NVIDIA ION2 Чипсет
RAM меморија
2 GB DDR3 1333 RAM меморија (До 4 GB)
Графика
NVIDIA GT218
Аудио
HD 8-канал (7.5 инчен 320 GB SATA II или поголем
Зборува
2 изгради-во високо квалитетен стерео звучници (3w или 5w)
О Д Г
DVD-RW (Опција)
Глувчето/Тастатура
Bluetooth одговараат (Изборен)
Пре-Инсталиран оперативен СИСТЕМ
Windows XP/VISTA/7 или Linux (Изборен)
ТВ Тјунер
Факултативна
i3 Решение
ПРОЦЕСОРОТ
Intel i3 2100 (3.4 Ghz, Quad Core)
Чипсет
Intel H61 Чипсет
RAM меморија
4 GB НПД III 1333 RAM меморија (До 16 GB)
Графика
Интегрирани со ПРОЦЕСОРОТ
Аудио
HD 8-канал (7.8 Ghz, Quad Core)
Чипсет
Intel H61 Чипсет
RAM меморија
4 GB НПД III 1333 RAM меморија (До 16 GB)
Графика
Интегрирани со ПРОЦЕСОРОТ
Аудио
HD 8-канал (7.5 инчен 320 GB SATA HDD или SSD
Зборува
2 изгради-во високо квалитетен стерео звучници (3w или 5w)
О Д Г
DVD-RW (Опција)
Глувчето/Тастатура
Bluetooth одговараат (Изборен)
Пре-Инсталиран оперативен СИСТЕМ
Windows XP/VISTA/7 или Linux
ТВ Тјунер
Факултативна
i5 Решение
ПРОЦЕСОРОТ
Intel i5 2300 (2.

Број На Модел На:
AM6456457
Број На Модел На Процесор:
CPU Intel i3 2100 (3.1 Ghz, Dual-Core) Чипсет Интел H61 Чипсет Р
Тип:
Сите-Во-Едно
Пристаниште:
CPU Intel i3 2100 (3.1 Ghz, Dual-Core) Чипсет Интел H61 Чипсет Р
Капацитетот На Меморијата:
1GB
Хард Диск Капацитет:
120GB
Бренд Име:
GXST
Процесор Серија:
Intel Core i3

Најдобри понуди..