• Неодамнешно
1pcs pcb box145*68-150mm Засилувач шасија/Ладење алуминиум/алуминиумска кутија
zoom_in

1pcs pcb box145*68-150mm Засилувач шасија/Ладење алуминиум/алуминиумска кутија

DEN 408.00

Количина на стоки
check Тековен

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што може. Сите големи кредитни картички се прифатени од страна на БЛОК уплатата. Но ние ќе се обидеме да се намали или избегне тоа. Меѓутоа, купувачот треба да се осигура дека вратени предмети се во нивната оригинална состојба. Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Цената што ја платиле објектот исклучува какви било царински давачки. Ви благодариме за посетата. Увозни давачки / Должност ве Молиме имајте во предвид дека : 1. должина 2,Боја 3,Poloshing 4,боени 5,Брусен алуминиум фолија 6,Сечат дупки 7,Ласерско гравирање Посебни Прилагодување : Ако ви треба дополнителни прилагодување, како што се дупчење, промена на должината, anodizing, црвена игли, итн. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговорен за каква било штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачите треба да ги контактирате ако треба да се вратат или размена во рок од 7 дена кога сте примиле пакетот. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Цена на испорака не се некои увоз доход, а купувачите се одговорни за царински давачки.
големина : 145*68-150mm(W*H-L)
Боја : Црна
Други сопствени услуги :
1. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати ставки во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Плаќање & Цел Alipay ПОСВЕТЕНОСТ е дозволено. Ве молиме оставете позитивни коментари и од 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. ЗАПИСОТ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.

Додаток Тип:
Случаи
Бренд Име:
YONGLINLVDIANKEJI
Компатибилен со:
Засилувач плоча

Најдобри понуди..