• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нов Цртан Филм За Деца Види Принцеза Часовници Модни Дами Студент Кожа Спортски Аналогни Часовници Зглоб
zoom_in

Нов Цртан Филм За Деца Види Принцеза Часовници Модни Дами Студент Кожа Спортски Аналогни Часовници Зглоб

DEN 143.00 158.40

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе го прават истото за вас.
Политика На Враќање
1. Доколку купите повеќе објекти од нас, ние може да ги поддржат во комбинација превозот
Превозот :
1. Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже. Обично ќе брод предмети од EMS да повеќето земји;
2.
Ве молиме имајте во предвид : 1. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне;
3. Ние снабдување со најевтиниот превозот услуга; ако ви треба брзо брод, ве молиме кажете ни за првото;
3. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние брод на предмети од кина пост воздух mail,EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот;
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;
2.
Повратни информации
1. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
002
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Деца
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Dial Дијаметар:
30мм

Најдобри понуди..