• Неодамнешно
Аниме Гравитацијата Паѓа Ранец Мечка Mabel Деца Ранец Момчиња Девојчиња Училиште Ранци На Децата Училиште Кеси Градинка Ранци
zoom_in

Аниме Гравитацијата Паѓа Ранец Мечка Mabel Деца Ранец Момчиња Девојчиња Училиште Ранци На Децата Училиште Кеси

DEN 767.52

Количина на стоки
check Тековен


Аниме Гравитацијата Паѓа Ранец Мечка Mabel Деца Ранец Момчиња Девојчиња Училиште Ранци На Децата Училиште Кеси Градинка Ранци

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
BG00173
Тип:
РАНЕЦ
Бренд Име:
Ла MaxZa
Материјал Состав:
Најлон
Објектот Висина:
38cm
Објектот Должина:
23cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Пол:
Момчиња
Шаблон Тип:
Крпеница
Објектот Ширина:
16cm
Главен Материјал:
Најлон

Најдобри понуди..