• Неодамнешно
СТП кожа плетење цртан филм принцеза деца монета purses жените чанти детска мини паричници пошта carteiras feminina за девојки
zoom_in

СТП кожа плетење цртан филм принцеза деца монета purses жените чанти детска мини паричници пошта carteiras

DEN 748.80

Количина на стоки
check Тековен

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.5 инчи големина грешка во мерењето.
Уникатна, Прекрасна и моден Дизајн
Уживајте во вашата убавина и Ослободување вашиот Шарм
Цртан лик печатење симпатична девојки разубавувањето повеќе домот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1 кг
Имаме чанти паричници ранци училишни чанти и паричници монета purses.можете директно да контактирате со нас . Нормално постојат appoximately 0.
Ве молиме посетете ја нашата продавница
Мода обичните preppy стил СТП кожа бебе девојки женски чанти торба гласник кеси децата училишни торби цртан лик печатење патна торба спортски торби mochila infantil escolar feminina bolsas mujer монета чанта за градинка девојки, жени
СТП кожа печатење на жените мали tote чанта дами рамо crossbody торба женска торбичка bolso mujere bolsa feminina за девојки
СТП кожа монета чанта паричникот детска мини чанта гласник пари торба торбичка bolso mujer bolsa carteira feminina за девојки
Сосема Нов и Висок квалитет
Добар избор за вас
Тоа се прави на СТП кожа чувство е добро. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се на пат да се вратат, купувачот треба да биде одговорен за тоа. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Димензии : должина 13.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да се врати загубениот од логистичка компанија купувачот ќе биде одговорно за превозот цена.Овие трошоци се под купувачот одговорност.
Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, backgroundetc.

Тип На Објект:
Монета Purses
Шаблон Тип:
плетење
Стил:
Моден
Објектот Ширина:
2.5cm
Бренд Име:
НАЈСРЕЌНИТЕ ИЗВОР
Затворање Тип:
маска
Обликот:
Плоштад
Објектот Висина:
10cm
Пол:
Девојки
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
13.5cm
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
hk1215
Материјал Состав:
СТП Кожа
Гласник Торба:
carteira bolso mujer Bolsa feminina
боја:
роза сина, пурпурна розова пурпурна жолта
жените монета кеси:
патна торба,училиште торба,секојдневен торба,телефон торба
децата на училишна возраст:
градинка бебе бебе соба доенчиња
Површината Материјал:
СТП кожа гласник торба
Стил:
Евра & америка дами женска
цртани ликови:
цртан филм hello kitty
Декорација:
цртан лик печатење
моден дизајн:
Единствена Убава

Најдобри понуди..