• Намалена цена
  • Неодамнешно
12 Детето На Училиште Ранец Детска Книга Кеси Момче Девојки Животински Печати Градинка Торба Rucksack За Тинејџери Ранец За Деца
zoom_in

12 Детето На Училиште Ранец Детска Книга Кеси Момче Девојки Животински Печати Градинка Торба Rucksack За Тинејџери

DEN 561.00 863.52

Количина на стоки
check Тековен


Бренд : COOLOST Тип : Ранец Материјал : Оксфорд/ Водоотпорен Најлон Функција : Водоотпорен Уникатен дизајн ремени се олесни притисокот на рамо, и поместена перница со 3-Слој дише материјал може да се заштити вашиот назад кога ќе го носат нешто тешко , и никогаш не ќе ги покрие пот кога ќе го носат тоа за долго време.

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Должина:
24cm
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Висина:
30cm
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
10cm
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
COOLOST
Пол:
Унисекс
боја:
Црна
Големина:
12 inch

Најдобри понуди..