• Намалена цена
  • Неодамнешно
NoEnName Cosplay Цртан филм зима Kigurumis Пижами Дете Onesies Pajama Одговараат на Куче, Мачка Тигарот, Слонот pyjama Животинско Бебе Sleepwear
zoom_in

NoEnName Cosplay Цртан филм зима Kigurumis Пижами Дете Onesies Pajama Одговараат на Куче, Мачка Тигарот, Слонот

DEN 599.00 758.40

Количина на стоки
check Тековен


Уживајте Во Купување На Стоки Од Мојата Продавница!.
На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 15-25 работни дена.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот начин добиваме : Кина Пост, Хонгконг Пост, Сингапур Пост, e Packet, EMS, DHL, ТНТ, UPS-от, Fed Ex, Посебна Линија (Aramex, ZTO), итн. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
Ако APO/FPO или PO. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат.
Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
3 месеци Гаранција.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка.
Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Деца
Компоненти:
Панталони,Врвот,Jumpsuits & Rompers
Број На Модел На:
KigurumisA
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
Kigurumis

Најдобри понуди..