• Намалена цена
  • Неодамнешно
Т-Приклучок (Деканите Стил) Женски Машки EC3 Стил Конектор / Адаптер за FPV RC Хеликоптер
zoom_in

Т-Приклучок (Деканите Стил) Женски Машки EC3 Стил Конектор / Адаптер за FPV RC Хеликоптер

DEN 133.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики :
Машки Конектор : EC3
Женски Конектор : Т-Приклучок / Деканите Стил
Жица Должина : 3cm / 1.2 инчен
Жица Мерач : 14awg
Се користи За : Конвертирате батеријата со EC3 на Т-Приклучокот на ESC / полнач
Пакетот Вклучува :
1* Т-Приклучок (Деканите Стил) Женски Машки EC3 Стил Конектор / Адаптер

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Технички параметри:
Вредност 2
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
EC3 Стил
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
YuanHan
За Возило Тип:
Хеликоптери
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Најдобри понуди..