• Намалена цена
  • Неодамнешно
20pcs 150mm/15cm 2.4 G Приемник Антена за Frsky, Futaba, JR, Hitec, Flysky и Портокал RX Приемник Замена Антена
zoom_in

20pcs 150mm/15cm 2.4 G Приемник Антена за Frsky, Futaba, JR, Hitec, Flysky и Портокал RX Приемник Замена Антена

DEN 401.00 431.52

Количина на стоки
check Тековен


Се користи за Fr Sky 2.4 G приемник,Futaba 2.4 G приемник
20pcs*2.4 G приемник антена


Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Материјал:
ЕВА
РК Делови и Accs:
Антени
Број На Модел На:
2.4 G Приемник
Технички параметри:
KV1100
Бренд Име:
YuanHan
За Возило Тип:
Хеликоптери
Четири тркала Атрибути:
2.4 G Приемник
Надградба На Делови/Додатоци:
Антена
Алатка Материјали:
2.4 G Приемник

Најдобри понуди..