• Намалена цена
  • Неодамнешно
1/5 рк автомобил MADMAX Трки пневматик Тркала Водоотпорен & носат-отпорни, Проширува Гуми тркала ореви Чудовиште камион Rim
zoom_in

1/5 рк автомобил MADMAX Трки пневматик Тркала Водоотпорен & носат-отпорни, Проширува Гуми тркала ореви Чудовиште

DEN 10400.00 11304.00

Количина на стоки
check Тековен

1/5 рк автомобил MADMAX Трки пневматик Тркала Водоотпорен & носат-отпорни, Проширува Гуми тркала ореви Чудовиште камион Rim
Големина : 219 MMX105 MM
Ќе добиете : 4 x Wheels (гуми+тркала центри) 4 x Тркала орев гума клуч
(Ве молиме имајте во предвид дека автомобили во погоре слики не се вклучени во пакет)

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Број На Модел На:
x-maxx
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Гума
За Возило Тип:
Камиони
РК Делови и Accs:
Мотори

Најдобри понуди..