• Неодамнешно
Шупливи вратило лизга прстен дупка со Дијаметар 7mm 4 6 Канали Од 1,5 На Лизга Прстенот со Дијаметар од 22mm
zoom_in

Шупливи вратило лизга прстен дупка со Дијаметар 7mm 4 6 Канали Од 1,5 На Лизга Прстенот со Дијаметар од 22mm

DEN 733.92

Количина на стоки
check Тековен

Шупливи вратило лизга прстен дупка со Дијаметар 7mm 4 6 Канали Од 1,5 На Лизга Прстенот со Дијаметар од 22mm Дупка со дијаметар : 7mm Outdiameter : 22mm Шупливи Вратило Лизга прстен Може да се користи за Прецизни детектор / возење рекордер / детски играчки,итн ВРТЕЖИ во минута : MAX.200 RPM Канал : 4/6 Канали(Изборен) Работна влажност : 60%RH Работна температура : -40 - 60 C степен Оценет напон : 220 VDC/VAC Тековна Оценка : 1.5 A/Канал Контакт Материјал : Благородни метали Кабел : AWG28 Должина на кабел : 250mm за секоја страна Изолација отпор : 500m Ohm/500 VDC Школка материјал : Инженерство Електрични пластика noise : 100m [email protected],50m A.5 RPM вртежен момент : 0.01 Н. М Заштита класа : IP54 Работен век : >=5000,000 револуции(до средина и брзина) со Сертификатна : Ro HS,CE Пакет се вклучуваат : 1 x Лизга прстен

боја:
4 канал, канал 6
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
SHUAICHI
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Други

Најдобри понуди..