• Неодамнешно
HSP РК АВТОМОБИЛ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ДОДАТОЦИ СЕРВО РАКА 02372 И ТОПКАТА ГЛАВАТА ЗАВРТКА 02038 НА 1/10 4WD НА ПАТОТ ЛЕБДАТ АВТОМОБИЛИ 94123
zoom_in

HSP РК АВТОМОБИЛ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ДОДАТОЦИ СЕРВО РАКА 02372 И ТОПКАТА ГЛАВАТА ЗАВРТКА 02038 НА 1/10 4WD НА ПАТОТ

DEN 191.52

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме да ги прочитате сите опис како што е предвидено како водич пред цел.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Сите пораки и пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Вашето задоволство е важно за нас и ние исто така вредност бизнис со вас.
Други Политики
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Се Враќа Рок
Во случај да добиете неисправни објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем на време. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка однапред. Предмети се испраќаат од Кина (делумно предмети од нашите Шпанија складиште) користење на Воздухопловната, Курир, Експрес (врз основа на вашиот избор), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7-35 работни дена.
Во случај да добие погрешен точка, предмети мора да биде вратен во таа е оригинална и неискористени состојба и исто така мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации, со што по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со објектот по добиле.
HSP РК АВТОМОБИЛ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ДОДАТОЦИ СЕРВО РАКА 02372 И ТОПКАТА ГЛАВАТА ЗАВРТКА 02038 НА 1/10 4 WD НА ПАТОТ ЛЕБДАТ АВТОМОБИЛИ 94123
Превозот Услови
Цел ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по уплатата примена. Тоа е навистина важно за нас да се задржи високата стапка на позитивен фидбек. Во таков случај, ние би сакале да ве прашам, контактирајте со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ако не добивате нашиот одговор со време, ве молиме љубезно ја вашата e-mail и ние ќе ви одговори t o вас како е можно поскоро.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба и нашиот далечински управувач автомобил производи и резервни делови, ве молиме оставете позитивни повратни информации со нас.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HSP
Пластични Тип:
PC
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
02372, 02038
Материјал:
Пластични
ДЕЛ БР. 02372:
серво рака
ДЕЛ БР. 02038:
топката главата на завртката
подносителот на пријавата:
HSP 1/10 НА ПАТОТ ЛЕБДАТ АВТОМОБИЛИ 94123

Најдобри понуди..