• Намалена цена
  • Неодамнешно
10X 30*2cm Силна За РК Батеријата Вратоврска Надолу Рака Обновливи Antiskid Кабел Ремени Црна
zoom_in

10X 30*2cm Силна За РК Батеријата Вратоврска Надолу Рака Обновливи Antiskid Кабел Ремени Црна

DEN 59.00 74.88

Количина на стоки
check Тековен

100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Високо квалитетни и издржливи во употреба, Лесно да се инсталира.
Тоа може да се врзуваат на Батеријата, се врзуваат на линија и се врзуваат на жица.
Спецификации :
Материјали : Најлон
Големина : 30*2cm Боја : Црна Количина : 10 Компјутери Забелешка : 1. Овој производ содржи само Таблета заградата, испраќачот и на таблет компјутер не се вклучени.
2. Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина. Ние го цениме вашето разбирање Пакетот вклучува : 10x Батеријата Ремени (Нема мало пакет)

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
HBB
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
Други
РК Делови и Accs:
видете информации
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
видете информации
Надградба На Делови/Додатоци:
видете информации

Најдобри понуди..