• Намалена цена
  • Неодамнешно
5pcs/торба Rctimer 7x3 7030 Прецизност Спорт Пропелер со Опруга Адаптација Црна Боја Про 5*7x3E
zoom_in

5pcs/торба Rctimer 7x3 7030 Прецизност Спорт Пропелер со Опруга Адаптација Црна Боја Про 5*7x3E

DEN 566.00 628.80

Количина на стоки
check Тековен


Прецизните Моторни Вратило Адаптација Процедури
На Разводниците можат да бидат приспособени на моторни вратило дијаметри на 3мм, 3.17 мм, 4mm, 5mm, 6mm, за 6.5 mm, 8 мм. Отстранете ја саканата лоцирање прстен со извртување. Вметнете прстен со предлог агол, како што е прикажано во долниот фигури.
Пакетот Вклучува : 5 x Спорт Пропелер 5 x Вратило Адаптација

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Бренд Име:
BEEROTOR
Материјал:
Најлон
Големина:
7x3''
РК Делови и Accs:
Пропелери
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
5*7x3E
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
Спорт Пропелер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
7x3 Спорт Пропелер

Најдобри понуди..