• Намалена цена
  • Неодамнешно
ISEE Индискиот Права Коса, Ткаат Снопови 10-26 Инчен Коса Екстензија Remy Човечка Коса Ткаат Може да Се Бојадиса
zoom_in

ISEE Индискиот Права Коса, Ткаат Снопови 10-26 Инчен Коса Екстензија Remy Човечка Коса Ткаат Може да Се

DEN 975.00 1372.80

Количина на стоки
check Тековен


Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Коса Екстензија Тип:
ткаењето
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Човечка Коса Тип:
Индискиот Коса
Материјал Одделение:
Remy Коса
Текстура:
Директно
косата weft:
Машина Двојно Weft
Хемиска Обработка:
Исправи
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=15%
Бренд Име:
ISEE
Број На Модел На:
ISTB
Најдолг Коса Дел:
10%-30%

Најдобри понуди..