• Неодамнешно
1 Пар Новороденче Девојки 2 начини Носат Дете Agaric Трим Ракави Чорапи Поврзана Топло Меки Чизми Чорапи М2
zoom_in

1 Пар Новороденче Девојки 2 начини Носат Дете Agaric Трим Ракави Чорапи Поврзана Топло Меки Чизми Чорапи М2

DEN 68.64

Количина на стоки
check Тековен

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ". Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ". Ви благодарам многу. Имајте пријатен шопинг време! 1 Пар Новороденче Девојки 2 начини Дете Agaric Трим Ракави Чорапи Поврзана Топло Меки Чизми Чорапи Карактеристики : Симпатична и слатка цртан филм дизајн против пролизгување чорапи за бебиња; Мека и удобна, направете ја вашата мало бебе безбедно при стоење, одење и така натаму; Погоден за новородените бебиња на 0-4 години. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Спецификите Материјал : 100% Памук Боја : Сива,Розова,Беж Големина : Големина на Прсти да потпетици Должина Пета на глуждот Одговара
S/0 до 2 Y 11-13 CM/ 4.5"-5.5" 7-10СМ/ 3-4" 0-2 Години M/2 да 3 Y 12-16 CM/ 5"-6.5" 8.8-11 CM/ 3.5-4.5" 2-4 Години Возраст за избор е за Азија бебе,ве молиме изберете од детал големина на табелата. Пакет содржи : 1 Пар * Чорапи Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Ви благодариме за вашето разбирање.
'

Големина:
0 to 2Y, 2 to 3Y
Бренд Име:
WEIXINBUY
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
бебе чорапи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock

Најдобри понуди..