• Намалена цена
  • Неодамнешно
1Pair Убави Жени Чипка Чорапи Кристално Стакло Свила Краток Тенка Проѕирна Рози Цвет Чорапи
zoom_in

1Pair Убави Жени Чипка Чорапи Кристално Стакло Свила Краток Тенка Проѕирна Рози Цвет Чорапи

DEN 41.00 43.20

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : памук+кристал свила Должина : 23-25cm Стил : Супер удобно памук дното,кристално свила дише површината Пакет се Вклучени : 1 * Пар чорапи

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Свила,Памук
Број На Модел На:
Z6Z119
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Објектот Должина:
23-25cm
Бренд Име:
HEALMEYOU

Најдобри понуди..