• Неодамнешно
2018 Жени Секси Мрежа Нето Чорапи Бедрото Издигнувања Трикотаж Жешки Секси Женски Чорапи Дише Мрежа Бедрото Високи Чорапи Трикотаж
zoom_in

2018 Жени Секси Мрежа Нето Чорапи Бедрото Издигнувања Трикотаж Жешки Секси Женски Чорапи Дише Мрежа Бедрото

DEN 93.60

Количина на стоки
check Тековен

Ви благодарам многу!
За Превозот 1. Пакетот Вклучува : 1 Pair Секси Чиста Чипка Врвот Бедрото Високи Чорапи ( Без трговијата на мало пакување )
За Плаќање 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена,EMS(7-15days), 2.
За Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден. Функција : Дише, согорување на масти, обликување, антибактериски, ја апсорбира потта, deodorization, да се спречи beriberi, убава тело и тенки нозе. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.com/payment_method. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање, бидејќи еднаш парцела испраќање, ние не може да промени ништо! Ние обезбедуваме бесплатен превозот е Кина пост воздух пошта, ви благодариме
.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент. Материјали : Најлон Една големина одговара на повеќето,еластичен Мека и модерен Боја : Црна Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување.
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Количина : 1 Pair Голем објект со шорцеви, здолништа, тесни Фармерки и др. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ќе биде затворен за заштита на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи изедначување, па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас.

Големина:
Black one size
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Објектот Должина:
One Size Fits Most
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
LKWJJ1176A
датум:
20170313
Чорапи Жените Боја:
3 стил Мрежа чорапи Жени
fishnet чорапи:
телото порибување
секси жените чорапи:
Жените Мрежа Чорапи

Најдобри понуди..