• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ублажување На Нога Теле Ракав Проширените Венска Циркулација Компресија Еластична Порибување Нога Поддршка 1 Пар Чорапи
zoom_in

Ублажување На Нога Теле Ракав Проширените Венска Циркулација Компресија Еластична Порибување Нога Поддршка

DEN 61.00 76.32

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики на производот : Ослободување од мали нозе & глуждот оток Ослободување од мали едем / lymphedema Олеснување на уморни болка нозе Олеснување на нога непријатност за време на бременоста Мали вени носат За следниве склеротерапија Ортостатска хипотензија Нарушување на хипотензија, Помага да се Спречат DVT (Длабока Венска Тромбоза) Производ Специфики : Материјал : Polyamide/ Spandex Боја : Црна,Кожата Големина : Една Големина одговара на сите Теле обемот : 25-45см/9.84-17.72(Еластични) ве МОЛИМЕ, ИМАЈТЕ предвид дека бојата на предмети може да се разликува малку поради фотографија и свој монитор. Пакетот Вклучува : 1 Пар чорапи

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SILVERCELL
Материјал:
Полиестер,Spandex
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
Компресија порибување

Најдобри понуди..