• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените Анти-Замор Коленото Високи Чорапи Компресија Нога Поддршка -Y107
zoom_in

Жените Анти-Замор Коленото Високи Чорапи Компресија Нога Поддршка -Y107

DEN 78.00 82.56

Количина на стоки
check Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна/Бела/Сива/Кафе/Темно сина/Тен Материјали : Најлон / Chinlon Употреба дипломирал на компресија, максимална на глуждот која постепено се намалува нагоре ногата, за да се смири, масажа и поттикнуваат на вашите нозе и стапала. Удобно и дискретни, тенка е доволно за да се вклопи во било чевли. Карактеристики : Коленото Чорапи, Меки и Удобни Сезони : Пролет, Лето, Есен, Зима Големина : S/M : 19.5*35cm L/XL : 19.5*е 36,5 cm Конверзија : 1inch=2.54 см Количина : 1 Пар Забелешка :
1. Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со облека. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Големина : имаме четири големини за вашиот избор. Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! 1 cm = 0.3937 инчен; 1 инч = 2.54 см
Пакетот вклучува :
1 Пар x Чорапи

Големина:
S, L
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
3T5132
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон,Памук Мешавини
Објектот Должина:
35cm/36.5cm
Бренд Име:
THINKTHENDO

Најдобри понуди..