• Намалена цена
  • Неодамнешно
4 Бои Жените Најлон Чорапи Хулахопки Жените Collants Гранде Taille Femme Секси Pantyhose Лесна Leggins Висок Квалитет CI103
zoom_in

4 Бои Жените Најлон Чорапи Хулахопки Жените Collants Гранде Taille Femme Секси Pantyhose Лесна Leggins Висок

DEN 113.00 161.28

Количина на стоки
check Тековен


*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Други Политики
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.

Големина:
free
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
AINIAINI
Број На Модел На:
CI103
боја:
црна боја на кожата кафе сива
Сезоната:
Лето
Функција:
пот invisiblw подигнете ги колковите обликувањето дише
Големина:
free

Најдобри понуди..