• Неодамнешно
2017 Секси долна Облека на Жените Секси Црна ПВЦ Кожа Чорапи Секси долна Облека Топла Еротски Лејди Clubwear Униформи Костими Порибување
zoom_in

2017 Секси долна Облека на Жените Секси Црна ПВЦ Кожа Чорапи Секси долна Облека Топла Еротски Лејди Clubwear

DEN 575.52

Количина на стоки
check Тековен


Ткаенини со еластична. Нозете не се лизга силикони (со исклучок на жартиера)
Чорапи должина : 78~82cm,Нога отворање : 32~56cm

Големина:
M
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
132132
Материјал:
Spandex
Објектот Должина:
90 cm
Бренд Име:
VECILEON

Најдобри понуди..