• Намалена цена
  • Неодамнешно
7Pairs Жените Нето Чорапи Краток Мода Невидливи Чорапи За Жените Краток Невидливи Влечки Плитки Уста Не Покажуваат Ниска Намали Чорапи
zoom_in

7Pairs Жените Нето Чорапи Краток Мода Невидливи Чорапи За Жените Краток Невидливи Влечки Плитки Уста Не Покажуваат

DEN 364.00 455.52

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашата продавница !
1.количина : 1lot = 7pairs
2.боја : иста боја во еден многу или повеќе бои, во еден многу
3.материјал : Бамбус влакна & памук 85%, полиестер 13%, spandex 2%
4. големина на нозете : 22-24.5 cm(НИ 5-8,велика БРИТАНИЈА 4-7,ЕУ 36-40)

Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Бренд Име:
Elikes
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Бамбус Влакна,Памук
Број На Модел На:
Y003-7

Најдобри понуди..