• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Крштевка лето Calcetines Bebe Новороденче Памук Бебе Чорапи,Дете мрежа брод чорапи бебе дете против пролизгување чорапи
zoom_in

2017 Крштевка лето Calcetines Bebe Новороденче Памук Бебе Чорапи,Дете мрежа брод чорапи бебе дете против пролизгување

DEN 63.00 66.72

Количина на стоки
check Тековен


2017 Крштевка лето Calcetines Bebe Новороденче Памук Бебе Чорапи,Дете мрежа брод чорапи бебе дете против пролизгување чорапи
големина S : recomend деца од 0 до 12m;
големина M : recomend деца 12m да 24m;

Бебе Возраст:
13-18 месеци, 19 до 24 месеци, 0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци
Бренд Име:
Шарени Детството
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Новина
Материјал:
Памук,Spandex
Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
бебе на подот чорапи
боја:
розова,виолетова,сина,зелена,беж,виолетова
Големина:
Од 0 до 12m,12m да 2t
Пакување:
1pairs
Место на Потекло:
Кина Копното

Најдобри понуди..