• Намалена цена
  • Неодамнешно
4 Hepa Филтер се Замени Дел 945-0215 & 3 Страна Четка & 2 Микро-влакна Mopping Крпа за Neato BotVac D Серија D70, 70E, 75, 80, 85
zoom_in

4 Hepa Филтер се Замени Дел 945-0215 & 3 Страна Четка & 2 Микро-влакна Mopping Крпа за Neato BotVac D Серија

DEN 840.00 1199.52

Количина на стоки
check Тековен

Компатибилен со сите Neato Bot Vac серија, Bot Vac D серија D70.70 E.75.80.85
Вклучува 2 HEPA филтер, 1 четка крпа, 2 странични четки Ултра-Перформанси Филтри, 99% filteration, ја доловува честички како мали како 3 micr ons
Филтрите се лесно да се инсталира и да ги отстраните од нечистотија бин со нови ослободување механизам
Облеката се за двете wet & dry mopping, што се користи за дрво кат, тешко подот.
3 слоеви платно : микрофибер крпа, вода-отпор слој, лепенка крпа. Перат и еднократно.
Прецизни работ чистење - добива во близина на ѕидовите и длабоко во аглите
Подобрена покриеност чистење
Лесно да се Инсталира - Магнетни така што само поп на

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Број На Модел На:
Neato XV BotVac 70E 75 80 85 D85 D80 D75
is_customized:
no

Најдобри понуди..