• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нов Дом Декорација Ѕиден Часовник Големо Огледало Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Големи Димензии Ѕидни Часовници DIY Налепница часовник Уникатен Подарок
zoom_in

2017 Нов Дом Декорација Ѕиден Часовник Големо Огледало Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Големи Димензии Ѕидни

DEN 481.00 2292.96

Количина на стоки
check Тековен


3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Лист Големина:
37inch, 47inch
Тип:
Ѕидни Часовници
Обликот:
Кружни
Шема:
Апстракт
Комбинација:
Мулти-парче сет
Стил:
Краток
Дијаметар:
120cm
Motivity Тип:
Кварц
Материјал:
Акрилик
Тежина:
300g
Број На Модел На:
016
Должина:
1200mm
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Дисплеј Тип:
Игла
Форма:
Единствен Лик
Бренд Име:
muhsein
Ширина:
120cm
Применливи Сместување:
дневна соба
Функција:
Налепница
Тело Материјал:
ЕВА+акрилик

Најдобри понуди..