• Неодамнешно
Голем круг ѕид опрема, ротирачки часовник мода дневна соба ѕиден часовник персоналните декорација на часовникот и да се види
zoom_in

Голем круг ѕид опрема, ротирачки часовник мода дневна соба ѕиден часовник персоналните декорација на часовникот

DEN 6816.00

Количина на стоки
check Тековен

Ѕидот опрема часовник детали

боја:
црна боја, сребрена боја
Тип:
Ѕидни Часовници
Дисплеј Тип:
Игла
Комбинација:
Ги одделува
Ѕиден Часовник Тип:
12 mm Лист
Шема:
Апстракт
Motivity Тип:
Дигитални
Материјал:
Пластични
Форма:
Единствен Лик
Обликот:
Кружни
Тежина:
3000g
Тело Материјал:
Пластични
Применливи Сместување:
дневна соба
Дијаметар:
45.8 cm
Стил:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
HY-G075
Функција:
опрема
Големина:
45.8*45.8*9CM

Најдобри понуди..