• Намалена цена
  • Неодамнешно
20PCS/МНОГУ Внатрешниот D:10мм Дебелина:0.8 mm Бакар Заварување Лактот Цевка за 90 Степени
zoom_in

20PCS/МНОГУ Внатрешниот D:10мм Дебелина:0.8 mm Бакар Заварување Лактот Цевка за 90 Степени

DEN 726.00 815.52

Количина на стоки
check Тековен


Материјал:
Бакар
Тип:
Лактите
врска:
прирабница
Глава Кодот:
Круг

Најдобри понуди..