• Намалена цена
  • Неодамнешно
За 25x25mm Плоштадот Цевка Цевка Tee Конектор Цевка Фитинзи Екранот Полица Делови сврзувачки елементи
zoom_in

За 25x25mm Плоштадот Цевка Цевка Tee Конектор Цевка Фитинзи Екранот Полица Делови сврзувачки елементи

DEN 1537.00 1727.52

Количина на стоки
check Тековен


Глава Кодот:
Плоштад
Материјал:
Легура
Тип:
Tee
врска:
конектор

Најдобри понуди..