• Намалена цена
  • Неодамнешно
Брод Мотор F2.6-03000011S Кратко Возење во Окното за Parsun HDX 4-мозочен Удар F2.6 Outboard Мотор
zoom_in

Брод Мотор F2.6-03000011S Кратко Возење во Окното за Parsun HDX 4-мозочен Удар F2.6 Outboard Мотор

DEN 1339.00 1521.12

Количина на стоки
check Тековен


Outboard Мотор F2.6-03000011 S Кратко Возење во Окното за Parsun HDX 4-мозочен Удар F2.6 Брод Мотор
Замена :
Ова Кратко Возење Вратило заменува Parsun F2.6-03000011 S .
Димензии :
Мотор : 4-Stroks
Состојба : Нова
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
Ова Кратко Возење Окно одговара на овие Parsun 4-мозочен удар outboard motors :
F2.6
Ве молиме проверете ги НЕМА.16 на дијаграм подолу :
Сите резервни делови се нови и достапни во парк!
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување!
За било истрага или трговија на големо бизнис, PLS, се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји, околу 30-45 дена во Италија. Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес, како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, ве Молиме да ни оставите порака, ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Вид На Гориво:
Бензин
Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard
моторот:
2 мозочен Удар

Најдобри понуди..