• Неодамнешно
2017 Симпатична Бебе Синџир Soothers Клип Носителот Хранење Производ Од Животинско Цртан Филм Pacifier Анти Изгубени Младата Pacifier М2
zoom_in

2017 Симпатична Бебе Синџир Soothers Клип Носителот Хранење Производ Од Животинско Цртан Филм Pacifier Анти

DEN 82.08

Количина на стоки
check Тековен

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
2017 Симпатична Бебе Синџир Soothers Клип Носителот Хранење Производ од Животинско Цртан филм Pacifier Анти Изгубени Младата Pacifier S2 Симпатична Бебе Синџир Soothers Синџир Клип Носителот Хранење Тип : Pacifier Шаблон Тип : Карактер Материјал : ПП+PS Големина : за 13cm Возраст : Бебе од 0 до 24 Месеци Боја : Розова,Сина,Жолта,Зелена Тип : Цртан филм Животни Карактеристики : должина на синџирот е умерена, така што тоа ќе не правец круг на бебето на вратот безбедно клип со различни животински форми е привлечна за babies Product Животинско Цртан филм Pacifier Анти Изгубени Синџир
Пакет содржи : 1 Парче
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Врз основа на досегашното искуство.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Тип:
Pacifier
Пакување:
Еден натоварени
Бренд Име:
WEIXINBUY
Број На Модел На:
бебе pacifier
Возраст:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
PP
Големина:
about 13cm lenth

Најдобри понуди..