• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок половината Жена се Цврсти Молив Панталони 2017 лето Девојки Слатка Бонбони Боја Тенок слаби женски Панталони Femme Pantalon Плус големина
zoom_in

Висок половината Жена се Цврсти Молив Панталони 2017 лето Девојки Слатка Бонбони Боја Тенок слаби женски Панталони

DEN 842.00 1296.00

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Памук
Бренд Име:
YUKIESUE
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
SWM1909

Најдобри понуди..