• Намалена цена
  • Неодамнешно
Смешни Ноќта На Вештерките Скелет На Коските Печатени Черепот Хулахопки Панк Жени
zoom_in

Смешни Ноќта На Вештерките Скелет На Коските Печатени Черепот Хулахопки Панк Жени

DEN 126.00 138.24

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : кадифе, многу удобно Добра Еластичност, Мека, Трајни носат-отпор Големина : Слободен големина одговара за повеќето Одговара Половината дебелина : Раст : 155-170 cm Hipline : 44-96 cm Боја : Како на сликите покажуваат Количина : 1 BUC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Жените Скелет Коските на Черепот Хулахопки x 1

Бренд Име:
KLV
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Ниска
Ткаенина Тип:
Tencel
Должина:
Knee-Length
Број На Модел На:
sbC0912
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Материјал:
Сомот
Големина:
Free size suit for most
Одговара Половината дебелина:
Раст:
155-170 cm
hipline:
44-96 cm

Најдобри понуди..