• Намалена цена
  • Неодамнешно
Дечко Искинале Висока Половината Сина Жени Тексас Шорцеви 2018 Лето Нов Бренд Европски Стил Tassel Секси Жена Кратко Фармерки femme
zoom_in

Дечко Искинале Висока Половината Сина Жени Тексас Шорцеви 2018 Лето Нов Бренд Европски Стил Tassel Секси Жена

DEN 905.00 952.80

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Материјал Состав:
тексас платно
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Копчето,Дупка,Џебови,Tassel,Шупливи Надвор
Панталона Стил:
Редовни
Стил:
Англија Стил
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Број На Модел На:
AL0002
Затворање Тип:
Патент Летаат
Бренд Име:
BONJEAN
Clors:
Сина
Големина:
XS S M L XL 2XL 3XL
Стил:
Европски и Американски Стил

Најдобри понуди..