• Намалена цена
  • Неодамнешно
Пад на Превозот Жешка Жени Нови Панталони Женска Trouses Мода пиштол Памук Мешавина Панталона Capris Црно Бела Мека Фитнес плус големина G55
zoom_in

Пад на Превозот Жешка Жени Нови Панталони Женска Trouses Мода пиштол Памук Мешавина Панталона Capris Црно Бела

DEN 623.00 732.96

Количина на стоки
check Тековен


Превозот
Кога ќе изберете локација за подигнување на кои ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL или посебни воздушна линија или други брза испорака, се потребни околу 3-7days по испраќање на стоката.
Кина пост воздух треба за 9-25days,но Русија обично можеби над 30 дена. Јас ќе се справи со тоа.
Ако ви се погрешни стоки ,ние ќе ја.
100% сосема нов
големина долг (CM) Половината (CM) бесплатно 88-92 cm 60 cm - 76 cm 1* Поради јакна се мери со рака, не може да биде 1-2 см грешка.и бразил клиентите треба оставете порака за вашата ID NO.Поради вест се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
Повратни информации
Pls љубезно ни даде добар фидбек или 4 или 5 ѕвезди,ако не ви се допаѓа нашата стока, може да не се даде ни повратни информации или контактирајте со нас пред да ни дадете повратни информации, ние ќе се справи со тоа,pls не даде лош повратни информации без да се јавите. да може да се меша цел.
Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат (Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци.ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.)
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
ENLU
Број На Модел На:
една големина G54
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Ламинат Ткаенина
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Шаблон Тип:
Печати
Должина:
Ankle-Length Pants
Декорација:
Appliques
Погоден за публиката:
Жена, женски, секси жена, мајка, мајка, дама
Големина:
една големина
Боја:
Црна, Бела
Карактеристики:
Топло, хип, авто-чистење, deodorant, анти-оф, дише
Популарната елементи:
Бронзирање, печатење / печатење и боење

Најдобри понуди..