• Намалена цена
  • Неодамнешно
Новодојдени Ексклузивен Дизајн Шорцеви 2018 Секси Шупливи Од Крстот Ремени Копчето Високо-половината Жени Памук Шорцеви S-XL Џеб Краток
zoom_in

Новодојдени Ексклузивен Дизајн Шорцеви 2018 Секси Шупливи Од Крстот Ремени Копчето Високо-половината Жени Памук

DEN 530.00 623.52

Количина на стоки
check Тековен

Материјал : памук, terylene Боја : црна, бела
Големина : S, M, L, XL
S Должина 29cm, Половината 64cm, Колковите 86cm
М 30cm Должина, Половината 68cm, Колковите 90cm
L Должина 31cm, Половината 72cm, Колковите 94cm
XL Должина 32cm, Половината 76cm, Колковите 98cm Имаат 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере .

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Празен Од,Црисс-Крос
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Материјал:
Spandex,Полиестер
Панталона Стил:
Редовни
Половината Тип:
Висок
Материјал Состав:
Памук+Spandex
Одговара Тип:
Редовни
Бренд Име:
BKLD
Број На Модел На:
0.35
Тип:
Шорцеви Шорцеви Жени
Пол:
девојка жените дама
Ремени Високо-појас:
Секси Луис Vitas Шупливи Надвор
Жените Џез Шорцеви Лето :
Секси Високи Половината Се Водат
Џебовите Shortes:
жените памук шорцеви
Стил:
Моден

Најдобри понуди..